Nailart Workshops

Ontdek onze Nailart workshops.

In deze nagelstyling workshop leer je diverse technieken voor prachtige nailart. We behandelen onder andere de cateyes-techniek voor een mysterieus effect, het marble effect voor een stijlvolle marmerlook, het gebruik van waterdecals voor gedetailleerde ontwerpen en stamping voor het eenvoudig aanbrengen van prachtige patronen. Perfect om je nagels te transformeren en je creativiteit te ontdekken.

Basis beginners

€ 125,-

Gelpolish, Stickers, Glitters, Nailart, Paint voor stipjes. Meenemen Nailart penselen (bij reserveren evt. bestellen)

Baby Boom Ombrè Effect

€ 125,-

Gelpolish in twee of drie kleuren leren opzetten met een mooie overloop. Meenemen Nailart penselen (bij reserveren evt. bestellen)

Alternatieve Perfecte French

€ 125,-

Gelpolish, French in verschillende modellen en materialen. Meenemen Nailart penselen (bij reserveren evt. bestellen)

CatEyes

€ 125,-

Gelpolish, cateyes, waterdeals, stickers. Meenemen Nailart penselen (bij reserveren evt. bestellen)

Liquid Glass + Neon Top + Colordrops

€ 125,-

Gelpolish, Liquid Glass, glitters, stamping motief, folie, waterdecals. Meenemen Nailart penselen (bij reserveren evt. bestellen)

Marble Effect

€ 125,-

Gelpolish in verschillende kleuren, glitter gel, folie. Meenemen Nailart Penselen (bij reserveren evt. bestellen)

Wet & Wet

€ 125,-

Gelpolish verschillende kleuren, Blossum gel, Glitters. Meenemen Nailart penselen (bij reserveren evt. bestellen)

Pigmenten + Chrome

€ 125,-

Gelpolish, pigmenten, flakes, glitters, spider gel. Meenemen Nailart penselen (bij reserveren evt. bestellen)

Waterdecals / stickers

€ 125,-

Gelpolish, waterdecals, stickers, glitters, folie spider gel. Meenemen Nailart penselen (bij reserveren evt. bestellen)

Cracklack

€ 125,-

Gelpolish, cracklack, glitters, spider gel. Meenemen Nailart penselen (bij reserveren evt. bestellen)

Folie + Foil Gel

€ 125,-

Gelpolish, folie, foilgel, plaktape randjes, paint gel. Meenemen Nailart penselen (bij reserveren evt. bestellen)

Hand Painting Design

€ 125,-

Gelpolish, nailart gel, glitters, spider gels. Meenemen Nailart penselen (bij reserveren evt. bestellen)

Stamping Nailart beginners

€ 190,-

met compleet starters pakket

Gelpolish stamping nailart motieven samen voegen
meenemen Nailart penselen (bij reserveren evt. bestellen)

Thema Nailart keuze

€ 125,-

Valentijn, Lente, Pasen, Bruidsnagels, Zomer, Zomer fruit, Vakantie, Halloween, Herfst, Kerst, Winter, Dieren.

meenemen Nailart penselen (bij reserveren evt. bestellen)